Ακολουθήστε μας και στο Facebook

Ο Το www.pierikoslogos.gr χωρίς να εγγυάται και συνεπώς να ευθύνεται, καταβάλλει τη μέγιστη δυνατή προσπάθεια, ώστε οι πληροφορίες και το σύνολο του περιεχομένου να διέπονται από τη μέγιστη ακρίβεια, σαφήνεια, χρονική εγγύτητα, πληρότητα, ορθότητα και διαθεσιμότητα. Σε καμία περίπτωση, συμπεριλαμβανομένης και αυτής της αμέλειας, δεν προκύπτει ευθύνη της ιστοσελίδας για οιαδήποτε ζημία τυχόν προκληθεί στον επισκέπτη / χρήστη εξ αφορμής αυτής της χρήσης του δικτυακού μας τόπου.

Ο Κάθε αναγνώστης του pierikoslogos.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

ΕΠΣ Πιερίας - Πρωτάθλημα υποδομών: Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου



















ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ & 11ΗΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                       

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018                                                     
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
10:00
ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
10:50
ΡΟΥΚΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
11:40
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
12:30
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018                                                              

                                                                                                                                                                                                                          4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
09:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
10:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
12:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-11-2018
13:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018                                                               4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
10:15
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
10:15
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
11:30
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
11:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
12:45
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018                                                                1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
09:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
09:00
ΡΟΥΚΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΡΗΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-11-2018
12:45
ΡΟΥΚΑΣ
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018                                                         1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ
10-11-2018
10:30
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018                                                                5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
10-11-2018
10:30
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
10-11-2018
10:30
ΒΕΛΛΗΣ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


   ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019  ---  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ & 11ΗΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                             ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                                4ΗΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
10:00
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
10:50
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
11:40
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
12:30
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                               4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
09:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
09:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
10:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
10:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ -1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
11:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
11:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
12:30
ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
12:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
13:30
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
11-11-2018
13:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-11-2018
14:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’                            ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                               4ΗΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
09:00
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
09:00
ΒΕΛΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
10:15
ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
10:15
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
14:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                              1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
11:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
12:45
ΠΑΤΡΗΕΛ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-11-2018
12:45
ΛΕΦΑ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’                     ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                                1ΗΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
11-11-2018
10:00
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
11-11-2018
10:30
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                                                                5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
11-11-2018
10:30
ΡΟΥΚΑΣ

9.11.18
Ετικέτες

Δημοσίευση σχολίου

[blogger]

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget